Przejdź do treści

ALPAKOTERAPIA

26 maja, 2026

Dnia 15 maja 2026 roku ponownie odwiedziły nas wyjątkowe „Alpaki z Naszej Paki” z Radłowa. Cudowne zwierzęta – Amir i Nuri – zostały przywitane przez mieszkańców z ogromnym entuzjazmem i radością.

Alpaki chętnie dawały się przytulać i głaskać, jadły prosto z ręki, a nawet rozdawały „całusy”, wywołując mnóstwo uśmiechów. Spotkanie ze zwierzętami było dla naszych podopiecznych nie tylko formą terapii, ale także chwilą zapomnienia o codziennych troskach i dolegliwościach.

Takie wizyty przynoszą wiele pozytywnych emocji, budują poczucie bliskości i sprawiają, że na twarzach mieszkańców pojawia się szczery uśmiech. Dziękujemy za kolejne piękne spotkanie i już czekamy na następne odwiedziny!


tekst i fot. M. Podskarbi