Przejdź do treści

MAJOWY PIKNIK W NASZYM OGRODZIE

26 maja, 2026

W dniu 21 maja 2026 roku w naszym Domu odbył się „MAJOWY PIKNIK W OGRODZIE”.

Głównym celem spotkania była wspólna integracja mieszkańców, pracowników oraz naszych wyjątkowych gości – emerytowanych pracowników Domu. Był to piękny czas pełen wspomnień, rozmów i możliwości ponownego spotkania po latach.

Wydarzenie było także okazją do wspólnego korzystania z uroków i zasobów naszego ogrodu, który tego dnia zamienił się w miejsce pełne muzyki, radości i serdecznej atmosfery. Pyra z gzikiem oraz grill królowały w centrum ogrodu, a zapach pieczonych kiełbasek unosił się po całej najbliższej okolicy i zachęcał do wspólnego biesiadowania. Nie zabrakło również pysznego ciasta drożdżowego.

Kolorowe dekoracje dodały wydarzeniu wyjątkowego klimatu. Choć momentami nad naszym ogrodem pojawiały się ciężkie chmury, pogoda okazała się łaskawa i udało się spędzić piknik bez deszczu. Dzięki przygotowanym kocom mieszkańcy mogli komfortowo uczestniczyć w całym spotkaniu.

To był dzień pełen ciepła, integracji i wspólnej radości. Dziękujemy wszystkim za obecność i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery!