Przejdź do treści

SIOSTRA ANDRZEJA W ODWIEDZINACH

26 maja, 2026

Dnia 16 maja 2026 roku odwiedziła nas Siostra Andrzeja ze Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek w Ostrowie Wielkopolskim.

Siostra opowiadała mieszkańcom o swojej posłudze i misji, dzieląc się wieloma ciekawymi oraz wzruszającymi doświadczeniami. Podczas spotkania poruszyła również temat Papieża Jana Pawła II, przypominając o przypadającej w dniu 18 maja kolejnej rocznicy urodzin Ojca Świętego, oraz poprowadziła nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej.

Był to czas pełen serdecznych rozmów, wspomnień oraz wspólnego bycia razem. Mieszkańcy z radością spędzili czas z naszym gościem, dziękując za obecność, życzliwość i ciepłe słowa.

Serdecznie dziękujemy Siostrze Andrzei za odwiedziny i wspólnie spędzony czas.

fot. I. Pacholczyk
tekst M. Podskarbi